W sobotę 19 lutego 2011r. w siedzibie Fundacji spotkali się przedstawiciele Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego ( z Babic, Aleksandrowa, Hrubieszowa, Majdanu Wielkiego, Nabroża, Łabuniek Pierwszych, Mircza, Strzyżowa i Zamościa ) z Zarządem Fundacji i Radą Programową Fundacji.
      Po przywitaniu wszystkich zebranych przez Prezesa Zarządu - Jadwigę Mazur, obecny na spotkaniu ks. Bogdan Jaworowski ( członek Rady Fundacji ) poprowadził modlitwę i w słowie skierowanym do uczestników spotkania nawiązał do przypadających w bieżącym roku rocznic związanych ze Sługą Bożym Stefanem Kardynałem Wyszyńskim. Przytoczył list Prymasa Polski arcybiskupa Józefa Kowalczyka do wiernych diecezji gnieźnieńskiej na rok 2011, który w tej diecezji został ogłoszony Rokiem Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
      Następnie zabrała głos p. Maria Besztak, przewodnicząca Rady Programowej Fundacji. Podzieliła się fragmentem z książki „Miłość na co dzień” dotyczącym odwagi bycia sobą i dawania świadectwa prawdzie na co dzień. Następnie nawiązała  do wcześniejszych planów przekazywania na antenie Katolickiego Radia Zamość wraz z przedstawicielami poszczególnych szkół nauczania Prymasa Tysiąclecia.
     W wyniku dyskusji, którą rozpoczęła p. Maria a która toczyła się wokół rocznic związanych z osobą Patrona Fundacji i Szkół ustalono:
  1. zorganizować w przede dniu 30 rocznicy śmierci Prymasa Wyszyńskiego, wspólną uroczystość 26 maja w Kościele Królowej Polski w Zamościu
  2.   rozpocząć od marca (raz w miesiącu) audycje w Katolickim Radio Zamość, które będą prowadziły szkoły we współpracy z Fundacja
            -  w marcu - Gimnazjum z Zamościa,
            -  w kwietniu - Szkoła Podstawowa z Babic,
            - w maju - Gimnazjum nr. 2 z Hrubieszowa,
            - w czerwcu - Gimnazjum ze Strzyżowa.
  3.  rozpocząć zbieranie materiałów - zdjęć i wspomnień z pobytu bpa lubelskiego Stefana  Wyszyńskiego w poszczególnych miejscowościach diecezji zamojsko-lubaczowskiej.
Spotkanie Szkół z Zarządem i Radą Programową