Otwarcie Domu Soli Deo w ¯u³owie
W ¯u³owie, gdzie w czasie okupacji hitlerowskiej ukrywa³ siê ksi¹dz Stefan Wyszyñski, 2 wrzeœnia 2015r. odby³o siê uroczyste otwarcie i poœwiêcenie Domu „Soli Deo”. Uroczystoœæ rozpoczê³a siê Msz¹ œw. pod przewodnictwem Ks. Abpa Stanis³awa Budzika. Ksi¹dz Arcybiskup wyg³osi³ równie¿ s³owo Bo¿e i wraz z innymi osobami, miêdzy nimi pani Maria Gmyz - architekt Domu i cz³onek Rady Programowej Fundacji Dom Trzeciego Tysi¹clecia - dokona³ otwarcia Domu.
W uroczystoœciach uczestniczyli przedstawiciele Fundacji, Ks. Pra³at Zdzis³aw Ci¿miñski, by³y Prezydent Zgromadzenia Fundatorów Fundacji i przewodnicz¹ca Rady Programowej Fundacji pani Maria Besztak. Pani Maria odczyta³a s³owo od Fundacji a Ksi¹dz Pra³at wrêczy³ piêkny album dotycz¹cy ¿ycia Ks. Kardyna³a Stefana Wyszyñskiego „Droga ¯ycia”
Fundacja - Dom Trzeciego Tysi¹clecia