W czerwcu 2011r. upłynęły kadencje Rad Fundacji Dom Trzeciego Tysiąclecia im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zamościu. Na posiedzeniu Zgromadzenia Fundatorów 15 października oraz Rady Fundacji 19 listopada 2011r. powołano  nowe Rady na nową kadencję.
19 listopada 2011r. w Sali Duszpasterstwa  przy Kościele Św. Katarzyny w Zamościu na uroczystym spotkaniu zostały wręczone nominacje dla nowo powołanych w: Radzie Fundacji, Radzie Programowej oraz Komisji Rwizyjnej. Uroczystość poprzedziła Msza św. w Kościele Św. Katarzyny, którą celebrował Prezydent Zgromadzenia Fundatorów Ks. Prałat Zdzisław Ciżmiński. Podczas Mszy św. został przekazany dla Fundacji portret Prymasa Tysiąclecia namalowany przez ucznia Gimnazjum Nr 4 w Zamościu.

Nominacje na nowe kadencje  Rad Fundacji