Termin składania prac do 5 stycznia 2012r. - pocztą lub osobiście na adres:  Gimnazjum w Mirczu, ul. Kryłowska 27, 22-530 Mircze.

egulaminy konkursów do pobrania -

Formularze zgłoszeniowe do pobrania.

Zapraszamy wszystkich chętnych.
Konkurs Bożonarodzeniowy 2011
LITERACKI              PLASTYCZNY          FOTOGRAFICZNY
A P E L    P A N A   D Y R E K T O R A   Z    G I M N A Z J U M  W  M I R C Z U

Zapraszam serdecznie na spotkanie opłatkowe przedstawicieli Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej,  połączone z 10-leciem nadania imienia  szkole, które odbędzie się w Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Mirczu w sobotę, 14 stycznia 2012r. o godz. 10:00.
Ponieważ jest to bardzo uroczysty moment w roku, prosimy aby na to spotkanie przybyły także poczty sztandarowe wszystkich Szkół Prymasowskich z naszej diecezji.
Z tej okazji przygotowaliśmy wspólnie z Fundacją Dom III Tysiąclecia w Zamościu 3 konkursy dla uczniów.
Zapraszamy także laureatów i uczestników konkursów ogłoszonych przez Gimnazjum w Mirczu.
Wykaz nagrodzonych osób będzie umieszczony  na stronie internetowej szkoły:
Przygotowujemy obiad dla uczniów i poczęstunek dla księży, dyrektorów, nauczycieli i zaproszonych gości, prosimy o kontakt z organizatorami - do poniedziałku, 09 stycznia 2012 r., włącznie - celem poinformowania nas o ilości osób, które z Państwa szkół wezmą udział w spotkaniu opłatkowym.

Niezbędnych informacji na temat spotkania opłatkowego udzielają:
Józef Czerniak - dyrektor
Agnieszka Marciniuk - wicedyrektor

tel. do szkoły: 084 65 190 58

24 listopada 2011r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Szkół Prymasowskich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z Zarządem Fundacji Dom Trzeciego Tysiąclecia. Ponieważ szkoła w Mirczu z racji swojego dziesięciolecia zaproponowała trzy konkursy, w tym roku rezygnujemy z konkursu Bożonarodzeniowego.